#1 2011-12-10 10:21:37

RPGCITY twoje miasto Gier

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 2
Punktów :   

RPGCITY TWOJE MIASTO GIER

RPGCITY twoje miasto Gier]http://rpgcity.eu/public/style_images/3_3_logo_copy.png

Witam. Z tej strony Pacio. Chciałbym Was zaprosić na moje nowo założone forum RPGCity.

Forum stoi na hostingu webd.pl i na domenie eu pochodzącą od az.pl. Forum jak na razie stoi na silniku MyBB, ale już zbieramy pieniądze na silnik IP.B Na forum niedługo rozpoczną się konkursy, m.in. na grafika . Mamy trochę długą historię tego forum, ale co tam, JA MAM CZAS .

Więc tak.

Forum na początku istniało na silniku IP.B zasponsorowanego przez nie jakiego Janowa. Wykiwał nas i zabrał nam hosting i licencję, bo to wszystko było jego. Myślał, że po tym incydencie zrezygnujemy, ale NIE! Powróciliśmy, lecz co prawda na gorszym silniku. Pieniądze jak na razie pozyskujemy z reklam. Oczywiście zawsze można dofinansować forum i otrzyma się parę przywileji. Tak więc, nie będę się tutaj więcej rozpisywał. Więcej na temat forum możecie się dowiedzieć u mnie na GG: 9727889. No nic, zapraszam Was na nasze forum jeszcze raz . Rekrutacja na KidModeratorów od 50 postów!


[b]RPGCity.eu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mobileinfantry.pun.pl www.fantasia.pun.pl www.asinusaaurei.pun.pl www.bakugan-online.pun.pl www.zak-opole-1b.pun.pl